Goed in je velletje

by admin

Wat doe je als je zelf merkt dat je plots (door omstandigheden die er niet toe doen) weer uitermate goed in je velletje zit, waarvan je ook weet dat je een tijdje niet goed in je velletje zat, je ook merkt dat je dat uitstraalt, omdat je plots weer van alle kanten sjans hebt, maar dat je ook weet dat een zeker iemand  (hetzij nu al, hetzij in de verre of nabije toekomst) vast wel weer gaat twijfelen over dingen.

Ga je dan verder op de ingeslagen weg, of wil je kostte wat kost de reeds lang ingeslagen weg weer volgen? Diezelfde ingeslagen weg die zoveel cryptische momenten met zich meebracht?

Waarbij dan ook nog vermeld dient te worden dat je een zeker iemand nu eens precies meedeelt hoe je je voelt over bepaalde dingen, omdat je het leuk vind om -op wat voor manier dan ook- een zeker iemand te blijven zien, (en je ook wel weet dat een zeker iemand dat ook leuk vind, omdat een zeker iemand anders niet weer contact heeft opgenomen).

Update +++++++++++++++++++++

Zo te zien aan de reactie van de andere kant, (een reactie die ik zeker niet zo snel na mijn reactie had verwacht) zúllen er binnenkort weer erg cryptische momenten op dit logje gekwakt gaan worden. Daarbij dient dan ook weer vermeld te worden dat de andere kant inderdaad de waarheid schijnt te spreken, omdat er nu iets is gebeurd wat ik nog nooit heb mogen meemaken. 2 keer op de avond???!!

Misschien vind je dit ook leuk

5 commentaar

Allerliefste nichtje. 19 augustus 2008 - 19:27

hee tante !

Reply
Remco 19 augustus 2008 - 21:21

:mrgreen: aan de reactie hierboven te zien worden ze nog cryptischer dan ze al waren :mrgreen:

Reply
Yogi 19 augustus 2008 - 21:28

@Remco, je hebt helemaal gelijk 😳

Reply
Marie-Claire 20 augustus 2008 - 08:32

*gniffel* Werkt chatten niet een stuk sneller ?? (en zonder nichtjes 😉 )

Reply
Bloem 21 augustus 2008 - 21:24

hahahahahahaha..je nichtjes kennen je onderhand wel, dus kom maar op met je cryptiek 🙂

Reply

Geef commentaar