Ik begin het Zat te worden

by admin

Ik sta nu niet bekend om mijn geduld wat dagelijkse zaken betreft, wat betreft pc-dingen kan ik dágen achter elkaar proberen, over doen en wéér proberen tot het me lukt, maar ik merk dat ik mijn gips arm écht Zat met een grote Hoofdletter begin te worden. Hij doet ook nog steeds verdomde pijn, dat komt er ook nog eens bij.  Op maandag 13 oktober moet ik weer terug voor contrôle en ik bereid me er maar alvast op voor dat het nóg niet goed is en ik nóg langer in het gips moet zitten. Zoals mijn vader vroegâh altijd zei: ” bereid jezelf maar geestelijk voor”.

Verder was ik er tot voor gisteren van overtuigd dat een bepaald event dan toch eindelijk eens écht doorgang kon vinden, hetzelfde event wat nog nooit is voorgekomen, maar waar ik vanwege het meelezen van mijn wereldberoemde nichtjes weer geen kond van kan doen.

De organisatie van het 1 en ander heeft enige roet in het eten gegooid. Zelf denk ik dan weer dat de organisatie van het 1 en ander een bere sterke smoes zou kúnnen verzinnen, omdat de andere kant ook daadwerkelijk liet merken middels de diverse uitspraken dat de andere kant “het event” ook erg zag zitten. Echter, bij de andere kant weet je het nooit, het zou zo maar kunnen dat “het event” wel doorgang zou kunnen vinden, dat wat mijn gezapige geranium leven zo spannend maakt, en dat waarvan ik merk dat ik dat niet wil missen, niettegenstaande Zussie’s goedbedoelde raad, die soms niets van mij begrijpt 😛

Misschien vind je dit ook leuk

2 commentaar

Remco 5 oktober 2008 - 13:46

wie begrijpt jou nou wel 😥 🙄 met al dat cryptische gebeuren 😆

maar dat je je gips zat bent kan ik wel begrijpen je bent echt verplicht aan t niks doen en das niks voor jou een troost voor jou t is toch slecht weer 😉 sterkte en hopenlijk valt t de 13e mee

Reply
Yogi 6 oktober 2008 - 09:43

@Remco, ik kan nu eenmaal niet anders dan sommige events in zeer cryptische bewoordingen neer te kalken :roll:.
INog 7 dagen (hoop ik), het eerste wat ik dan ga doen is lang, heel lang -hopelijk gipsloos- onder de douche staan :mrgreen:

Reply

Geef commentaar