Vandaag mocht er weer een zogenaamd alfabet moment plaatsvinden te B. Nu ik mijn nieuwe ifoon heb met navigatie leek het mij eenvoudig om die plek te vinden waar P en ik hadden afgesproken, niets was echter minder waar, navigatie systeem Waze wees (leuk gevonden al zeg ik het zelf) mij de hele verkeerde kant uit, gelukkig had ik nog een andere app gevonden (ja ook ik bevind mij in de app store van I-tunes) die mij wel de goede weg wees, zodat P en ik in café Dee te Bee konden genieten van alweer een alfabet moment (de letter is mij even ontschoten).
In dit logje stond te lezen dat het nog maar 34 nachtjes slapen was tot het zogenaamde Wee moment, wel dat is al gereduceerd tot nog maar 4 nachtjes slapen (dat kan ook niet anders want toen ik dat moment schreef was het 5 februari en inmiddels is het 5 maart).
P had een “zogenaamd” roadbook meegenomen van vorig jaar en deed mij kond van het feit dat er nog wel enige andere alfabet momenten zouden kunnen plaatsvinden dit jaar. Nu eerst maar even afwachten of het Wee moment mij gaat bevallen, zodat ik over 2 weken het zogenaamde Es moment kan gaan meemaken in Rustenburg. Wellicht vind ik het zo leuk dat ik mijn vrije dagen ga omruilen om een flink deel van het Tu moment mee te kunnen maken, maar daar zal ik de niet zo erge trouwe lezertjes van mijn logje dan weer kond van doen als ik het Wee moment heb meegemaakt. Misschien ben ik zelfs nog wel zo aardig dat ik wat fotootjes van het Wee moment ga plaatsen, maar dat hangt af van de kwaliteit van diezelfde foto’s (en of zij de censuur door kunnen).