Ik lag vandaag helemaal in een deuk

by admin

Zoals de trouwe lezertjes van mijn logje wel weten schrijf ik nogal cryptisch (net zoals nu), maar dit moet ik toch even kwijt. In dit logje schreef ik al dat de visite wat voor mij moet doen (ik ken de visite langer als vandaag) het moet nog gebeuren, edoch, vorige week kreeg ik van de visite al een smsje, waarin werd verteld dat de visite nu spijkers met koppen zou gaan slaan. Ik ben benieuwd, maar dit geheel terzijde en niet terzake doende.

Afgelopen vrijdag belde de visite mij (als de visite belt, schalt er op zoek naar Yolanda uit mijn telefoon) erg toepasselijk mag ik wel zeggen, edoch, toen zat ik op mijn werk en was niet alleen. Mijn collega secretaresse heeft grote oren (en bovendien hoeft mijn collega secretaresse niet alles te weten wegens de censuur) :mrgreen:.

Ik belde de visite overigens wel even netjes terug, en kreeg toen te horen dat dát wat de aardige visite voor mij moet doen noopt om aan iemand anders mijn gezicht te laten zien. Nu was ik vrijdag wat melig en maakte een grapje (wat niet zo goed viel bij de visite), maar ik vind nog steeds dat de visite en ik niets samen hebben, dus ik lachte de visite smakelijk uit.

Vandaag echter kreeg ik weer een sms van de visite die mij gestrekt achter mijn bureau deed belanden. De inhoud kan ik wegens de censuur dan weer niet herhalen, maar kennelijk staan er morgen dan weer wat cryptische momenten te gebeuren, waarbij ik dan weer denk dat de visite beter wat voorzichtiger kan zijn, voor je het weet zijn de rapen gaar en weten meer mensen van de komst van de aardige visite (en hoewel ik soms denk dat het de bedoeling is van de visite dat anderen erachter komen) vind ik dat dan weer geheel niet nodig. 😳

Misschien vind je dit ook leuk

Geef commentaar