Het is me wel vaker opgevallen, maar als je ergens alleen heen gaat, raak je veel sneller met mensen in contact, en vandaag was al niet anders.
Ik zat in Amsterdam te genieten van het evenement Sail en ik zat even uit te puffen van de mensenmassa onder het genot van een biertje, toen een man mij kond deed van het feit dat hij mijn apparaat zo mooi vond. Nu héb ik ook een mooi apparaat vanzelfsprekend, dus ik raakte in gesprek met de goede man. Het bleek een schipper te zijn van één van de fluisterboten die in het Zutphens kanaal varen (ik ben de naam van het kanaal even kwijt), en deze schippers hadden vandaag een dagje uit met zijn allen, dat was wel te merken, de stemming zat er goed in.
Het bleek dat deze schippers dagelijks in en rond Zutphen een rondje varen en daarbij uit volle borst oude liederen zingen, nu ben ik niet zo gek van oude liederen, maar dit was wel erg grappig om eens mee te maken. Je zou er bijna zelf een liedje mee gaan zingen, maar gezien ik niet kán zingen heb ik dat maar niet gedaan.
Het werd erg gezellig, men vroeg om een kaartje en vanzelfsprekend heb ik dat altijd mee, dus heb ik dat lief afgegeven, ik heb het telefoonnummer van 1 van de heren gekregen, omdat ik een evenement in Zutphen schijn te moeten meemaken, het heet de Bokbierdagen en dat is volgens de heren erg gezellig. Afijn, we zullen zien, ik heb het in mijn telefoon gezet en ik zal kijken of ik er heen kan om wat leuke foto’s te maken.
Je ziet het niet, maar de heren zingen hier uit volle borst een of ander oud lied (ik hoop niet dat ze het erg vinden dat ze op mijn weblogje staan)