Elke dag weer blijf ik me verbazen op het kantoor van notarin W. Vandaag in alle vroegte (ik had net mijn 1e bak koffie op), kwam zij mij verblijden met allerlei miepdingen, waarbij zij mij ellenlange uitleg gaf over nalatenschappen die ik helemaal niet wil weten, probeert mij op zijn notarins uit te leggen hoe wat werkt (waarbij ik nu al weet dat dat wat zij in gedachten heeft niet gaat werken). Hoe kom je erbij om de receptie opdracht te geven dat alle telefoontjes van familierecht naar mij toe moeten ? Ik weet van de duizenden zaken die in het kantoor stof liggen te happen helemaal niets ! Laat mij de zaken behandelen waarmee ik wat gedaan heb, maar laat mij niet allerlei shit die nu weer naar boven komt drijven proberen om te lossen. Dat gaat zo niet werken.
Collega A (die domme) verbind rücksichtslos alles maar dan ook werkelijk waar alles wat maar iets met familierecht te maken heeft met mij door, ik zal haar dan ook instrueren dat zij zelf eerst dingen moet vragen om erachter te komen waar het om gaat. Kopietjes maken van minuten kan de die domme collega A nog net, dus laat haar dat maar doen, maar val mij daar niet mee lastig, normaal gesproken op een ander kantoor had ik dat best opgepakt, maar omdat op het kantoor van notarin W een dusdanige on collegialiteit heerst ga ik dat gewoon niet doen, zet dat soort vragen net zo hard door naar de receptie, zo dadelijk mogen wij al het werk doen en zit de receptie (omdat collega A dommer dan dom is) met haar benen op het bureau haar tijd uit te zitten, dat zal toch de bedoeling niet wezen?
Vanmiddag moest ik van de notarin een aantal mensen bellen en/of mailen (waarvan de nalatenschappen ook al jaren liggen te rotten op kantoor), dat zij (ik dus) er mee bezig gaat. De notarin heeft het in haar kronkel hoofd bedacht dat je ook met een nietszeggend antwoord de mensen vast tevreden houd, maar als je dat bij alle mensen doet kan zij het werk nog steeds niet aan en ik heb er niet voor geleerd dus kan dit werk ook niet doen (en ga dat nog wel even snel aan haar ventileren). Van collega E (die van de humor) heb ik begrepen dat de notarin mij brutaal vind, maar dat ik wel veel weet. Dan maar brutaal, met mensen met die aandoening die zij heeft moet je dat zijn, dan houd je ze een spiegel voor en zijn ze overdonderd, en dat bevalt me wel.
In de dossierkast in de kamer zou er eens grote schoonmaak gehouden moeten worden, zaken van vóór oktober 2014 kunnen bijvoorbeeld allemaal wel afgelegd (zo heet dat nu eenmaal) worden, daar gaat -behoudens nalatenschappen die 3 jaar blijven liggen rotten- toch niets meer mee gebeuren, dat ruimt al weer op, want welke idioot gaat nog achter een zaak aanbellen waarvan de bespreking in oktober 2014 zou hebben plaatsgevonden, dat is allemaal achterhaald.