Wat erg!

by admin

zondag 11 juli 2004
Zojuist heb ik een hele enerverende chat afgesloten met mijn washokmeneer. Zo vlak voor het einde van het gesprek, kreeg ik tussen neus en lippen te horen dat hij over 2 weken 3 dagen alleen is.

Nu kennen de lezers van mijn weblogje mij, het feit dat hij dit heeft medegedeeld aan mij, ga ik vanzelfsprekend gebruiken. Ik doe het wel in het nette, want vlak voordat ik daadwerkelijk langs zoú komen zeg ik weer netjes af, maar ik maak hem wel gek met het feit dat het zomaar zou kunnen zijn dat er een mooie vrouw langskomt.

Ik heb 1 van zijn foto’s die hij mij vanmiddag had verzonden doorgezonden naar mijn vriendin en zij is toch ook heel wat gewend, maar dit was echt héél vreselijk erg. Zij grilde ervan, net zoals ik dat deed.

Vlak voordat ik afsloot heb ik hem gevraagd naar nog een paar mooie foto’s en gezien het feit dat zijn vrouw (ja het is godsonmogelijk, maar hij is nog getrouwd ook, wat doe ik dan toch zelf verkeerd vraag ik mij af, zo godsgruwelijk eng zie ik er toch ook niet uit), naar bed was of op het punt stond te gaan, zal hij vast wel weer wat mooie foto’s in mijn postvakje dumpen.

Ik kan niet wachten !!!!

Verslag van deze ongetwijfeld weer uitermate mooie, sensuele en erotische foto’s volgt natuurlijk.
Yogi

Misschien vind je dit ook leuk

Geef commentaar