Zoals de trouwe lezertjes van mijn logje vast nog wel wisten ben ik het weekend weggeweest naar Engeland. Zoals gewoonlijk was het erg gezellig, maar heb ik me ook weer verbaasd over een aantal rare engelse momenten.
1 Stel van mijn engelse vrienden (diegene waar ik bij logeerde) is -zo blijkt- nog steeds ernstig verslaafd aan second life (een virtuele wereld waarin je van alles kunt “kopen” en waar je ook kunt “werken”).
Ikzelf vind het wat vreemd dat als je visite hebt je toch achter de pc kruipt om virtueel te gaan leven, maar vind het wat moeilijk om er wat over te zeggen, en verder wist ik dat we zaterdag en zondag toch elders zouden verblijven, maar nu heb ik weer een keuzemoment.
Ze hebben me -heel aardig- weer uitgenodigd om in december kerst bij ze te vieren, waarbij ik denk dat de verslaving nog ergere vormen aangenomen heeft, zodat ik dus de halve dag min of meer gedwongen ben om naar iets te gaan zitten kijken waar ik geen moer aanvind. Omdat de man van het stel nu 2 pc’s boven heeft met 2 schermen (ja zo erg is de verslaving inmiddels bij hem), hij zit minstens 14 uur in second life te spelen, is het ook niet mogelijk om zelf nog wat met de pc te doen.
Ik zit ook best wel veel achter de pc thuis, maar als ik visite heb gaat het ding toch echt uit. De zus van het stel waar ik logeerde heeft het ook al gesignaleerd, en zij heeft me ook al verteld dat ik bij hen mag blijven logeren, maar dat vind ik weer onbeleefd tegenover E en J, ze doen tenslotte best wel hun best om me het naar de zin te maken. Echter, zij leven dus in een totaal andere wereld dan ik dat doe, terwijl de vakantie met hen in Lesbos toch altijd heel gezellig is, maar ik vind het wat zonde om €140,00 uit te geven voor een weekendje achter de pc hangen (tenslotte kan ik dat thuis ook). 😀
Ik denk dat ik maar voorzichtig aankondig dat bruin het niet kan trekken om in december naar hen toe te gaan, dat scheelt mij weer ergenis, want ik ging me op een gegeven moment zelfs een beetje ergeren en dat is niet goed geloof ik 🙁
Dat klinkt als een juiste keuze wanneer je het op de juiste manier kunt brengen 😉
Of een laptop mee en zelf ook een avatar op Second Life aanmaken.. Persoonlijk vond ik er geen bal aan.. (mijn videokaart was niet goed genoeg, g’loof ik..)
@wilemvk, ik denk dat ik de juiste keuze heb gemaakt, echter, ik kan nogal eens bot uit de bocht komen, dus voorzichtigheid is geboden 😛
@M.C. ik heb geen laptop en ik heb al eens Second Life geprobeert, maar vind er geen moer aan 🙂
Bij de weg, blijven de namen nu wel eens #%@$%$%^%^&#%& staan ???? 😎
NEIN..
op een nette manier nee zeggen lijkt me de juiste keus 😉
second life nooit geweest en t lijkt me ook niks voor mij en trouwens ik hang al teveel voor mn laptop